İşinizin Bütünü İçin Bulut Tabanlı Tek Platform Workcube Catalyst All-In-One Daha Fazla Bilgi Edinin ERP+CRM + HR + PMS + Fiziki Varlık Yönetimi + B2B/B2C ve daha fazlası... Ekle, Çıkar, Tasarla, Uygula. İhtiyaçlarınla Yazılımını Uyumlu Hale Getir. İşletmeniz gelişirken ve dönüşürken yazılımınız neden sabit kalsın. Kurumunuzda ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonları bulabileceğiniz ve istediğiniz gibi planlayabileceğiniz iş platformu Workcube Catalyst ile İster bu gün ister yarın o anda ihtiyacınız olan konfigürasyonu kendiniz tasarlayın.
Workcube Catalyst’e On-premise veya bulut ortamında çok hesaplı fiyatlarla sahip olmak için tıklayın...
Daha Fazla Bilgi Edinin
Endüstri 4.0 Çağının Akıllı İşletmeleri İçin Workcube Catalyst! Dijital dönüşümünüzü başarmanız için stratejik, taktik ve operasyonel düzeyde bilgi, araçlar ve güvenilir yol arkadaşlığı. Daha Fazla Bilgi Edinin

%100 Web tabanlı

Tüm modülleriyle doğuştan %100 web tabanlı platform

Esnek

Çalışan yada paydaşlarınız için , tarayıcı ile mekandan ve zamandan bağımsız çalışabilme

Kullanıcı

Sınırsız kullanıcı lisanlama modeli

Altyapı

İster bulut tabanlı isterseniz şirket içi sunucularınızda lisanslama

Neden Biz?

Çözüm Ortağınız

İş ve süreçlerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan 36 yazılım kümesinden Cad-Cam uygulamaları ve Ofis uygulamarı dışında kalan 33 farklı çözümü holistik bir platform olan Workcube Catalyst ile sağlıyoruz.

Hakkında

Topluluğumuz

Workcube; çalışanları, iş ortakları, müşterileri, kullanıcıları ve gönüllüleriyle büyük bir topluluk.

İşbirliği

Workcube topluluğunda yer alan tüm kişi ve kurumlar kapsamlı veya özel ihtiyaçlara sahip belli projelerde bir araya gelerek bir takım oluşturup Workcube müşterilerine katma değeri yüksek hizmetler üretebilirler. Bir topluluk üyesi satarken diğeri projelendirebilir, bir diğeri geliştirim konusunda hizmet üretirken topluluk üyesi bir danışman dijital dönüşüm sürecinde müşterinin baş destekçisi olabilir. İşbirliği yapan topluluk üyelerimiz ortak projelerinde Workcube Project Portali ve Workcube ofisini gerçek ve sanal ortamda bir arada iş yapmak için kullanabilirler.

Bütüncül

Modüllerimiz

Workcube Catalyst ürün ailesi ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını belirleyin, operasyonlarınızı hızlandırın, maliyetlerinizi düşürün, doğru verilerle akıllı kararlar alın ve işletmenizin verimliliğini kat kat arttırın. Bugünkü ihtiyacınıza uygun bileşeni seçin, işinizin büyümesi ve gelişmesi ile diğer Workcube Catalyst bileşenlerini istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz zamanda ekleyin. Kullandığınız kadar ödeyin. Dijital dönüşüm yatırımınızı zamana yayın. Yazılımınız da işiniz de büyüsün, gelişsin.

0 +

Sektörde Başarı

0 +

Son Kullanıcı

0 +

Şirket

0 +

Topluluk Üyesi

Dijital olgunluk seviyenizi ücretsiz ölçelim

Dijital dönüşüm işletmenizin ve çalışanlarınızın dijital olgunluğu ile başlar. Bizimle iletişime geçin uzmanlarımızla dijital olgunluğunuzu ölçerek başlayalım.

Çözüm

Ortaklarımız

Sizler için en güvenilir ve en hızlı çözümler için hep alanında en iyi ortaklarımızla çalışıyoruz.

©2023 Tüm hakları saklıdır  İnup Yazılım

×